BB OKNA

Nabídka oken

Přesvědčte se, že naše nabídka je opravdu za bezkonkurenční ceny! 
   

 
   

 
 

Systém profilů S 8000 COMFORT

okno

Díky 6-ti komorovému uspořádání a nadstandardní stavební hloubce (někdy též mylně nazývané šířkou profilu) 74 mm vyhoví i těm nejpřísnějším kritériím odolnosti proti klimatickým vlivům a proti hluku. Masivní výztuha rámu s protikorozní úpravou zároveň garantuje jak výborné tepelně izolační vlastnosti, tak i vysokou statickou stabilitu. A jelikož profily systému S 8000 využívají osvědčený systém dorazového těsnění – dvojité celoobvodové přítlačné těsnění, zajišťuje vynikající utěsnění spáry mezi rámem a křídlem za každých podmínek. Tyto vlasnosti jej řadí mezi absolutní špičku toho, co Vám dnes můžeme nabídnout, a vzhledem k jeho relativní cenové dostupnosti je také skvělou volbou pro jakýkoli dům či byt.

 

Systém profilů S 8000 LUX

okno

Nový 6-ti komorový profil systému S 8000 LUX je klenot mezi vícekomorovými profily dostupnými na českém trhu, jež spojuje výjimečné užitkové vlastnosti profilu S 8000 COMFORT a nové trendy v designu okenních systémů. Zaoblené křivky okenního křídla jdou ruku v ruce s tím, co dnes vyžaduje ta nejnáročnější klientela, ale zároveň si zachovává technické vymoženosti, jako je např. osvědčený systém dorazového těsnění – dvojité celoobvodové přítlačné těsnění, či vysokou statickou stabilitu. A právě tyto vlastnosti řadí S 8000 LUX mezi absolutní špičku toho, co Vám dnes můžeme nabídnout, a vzhledem k jeho relativní cenové dostupnosti je také skvělou volbou pro jakýkoli dům či byt.

 

Euro 70 Econo

okno

Pohoda v teple rodinného krbu za velmi přijatelnou cenu? Žádný problém díky oknům ze systému REHAU EURO 70. Tento 5-ti komorový profil je ideální kombinací špičkové kvality, vysoce nadstandardních tepelně-izolačních vlastností a příznivé ceny. Navíc jeho příjemně zaoblené hrany a zkosení na pohledové části profilů dávají profilům moderní a líbivý vzhled. Nadprůměrná stavební hloubka 70 mm a masivní ocelové výztuhy bez sebemenších kompromisů dodávají oknům velmi dobré statické vlastnosti. Ty sice ocení především odborná část naší klientely, nicméně spolu s použitým typem kování (ROTO NT) zaručují dlouhodobě bezporuchovou funkčnost oken.

 

BRILLANT

okno

Okna ze systému REHAU Brillant-Design jsou určena pro klienty, kteří mají ty nejvyšší nároky. 5-ti komorový systém kombinovaný s elegantním vzhledem odráží Váš vytříbený vkus na "perfektní bydlení". Brilantní povrchová úprava, zaoblené hrany, oblouky a zkosení na pohledových částech profilů – to vše umocnňuje moderní a líbivý vzhled. Navíc díky nezvykle široké paletě barevných odstínů lze se systémy REHAU Brillant-Design splnit nejrůznější požadavky na barevné provedení oken od klasické bílé barvy až po mnoho druhů imitací dřevěného dekoru. Stavební hloubka 70 mm a dvě těsnění garantují vynikající tepelnou izolaci a zajišťují příjemné klima v místnostech. Systémy REHAU dále pak mají ve svém programu i několik unikátních řešení trvalého větrání, jež zabezpečují optimální klima v obytných místnostech a účinně zabraňují tvorbě plísní.

 

GENEO

okno

Okna GENEO jsou inovačním systémem 6-komorovým, který díky materiálu ze skleněným vláknem a také speciální receptuře a technologii výroby umožňují získání dokonalých statických a termoizolačních parametrů. Skleněné vlákna, která několikanásobně byla ověřená v leteckých technologiích nyní zasahuje do oblasti okenní techniky.
Použití materiálu se skleněným vláknem nazývaného RAU-FIPRO, úplně otevírá nové perspektivy v okenním stavebnictví dosahujíc překvapivých termoizolačních parametrů a přispívajíc k snížení spotřeby energie. Materiál RAU-FIPRO má nejvyšší součinitele stability a pevnosti, díky tomu je možné se zřící použití dodatečných ocelových výztuží.
Okna GENEO díky unikátním vlastnostem jde použít u pasívního stavebnictví.
Okna GENEO dosahují hodnotu součinitele prostupu tepla Ug=0,73 W/m2k (součinitel prostupu tepla profilů se sklem o součiniteli Ug=0,5 W/m2K).

 

Schüco SI82

okno

Inovativní systém s nejvyšší tepelnou izolací - nová perspektiva na trhu s plastovými okny. Schuco
SI82 je moderní 6-ti komorový okenní systém z PVC, používaný u energeticky efektivních staveb, perfektně splňuje požadavky zákazníků, kteří se chtějí chránit před rostoucími náklady na energie a zároveň mají vysoké požadavky na pohodlí a bezpečnost.
SI82 okna mají velmi dobrý poměr ceny ve vztahu k provozních parametrům!
SI82 systém se vyznačuje velmi dobrým součinitelem prostupu tepla celého okna Uw W/m2K = 0,84 (Uw jednokřídlového okna, např. Si82 velikosti 1400 x 1480 s 0.6 dvoukomorovým sklem a rámem W/m2K Super Spacer ®.)

SI82 okna jsou vybavena trojitým těsnícím systémem, který zajišťuje:
- lepší zvukovou izolaci, v důsledku lépe uzavřenému prostoru křídla rámu
- lepší tepelnou izolaci, díky dodatečným komorám, které tvoří izolační volné prostory a poskytují vynikající tepelně izolační hodnoty
- další komfort, díky odtoku u profilů na vnější straně voda neproniká do vnitřku profilu a zařízení

SI82 okna splňují nejvyšší požadavky harmonického designu a jsou k dispozici ve verzích Classic (základní) a Rondo (okrouhlé).

Nově nyní nabízíme okna značek OTHERM, TWW a VEKRA, Salamander a především nejžádanější profil Brugmann.
 Barvy

Standardní odstíny

Barvy Barvy Barvy Barvy

Nestandardní odstíny

Barvy Barvy Barvy Barvy
Barvy Barvy Barvy Barvy


Tvary oken

U nás je možno vyrobit mimo jiné i tyto druhy oken


Okna Okna Okna Okna Okna Okna Okna Okna Okna Okna

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -